| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
|---|---|
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 90 dakika/180 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İşlev | acil durum aydınlatması |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık Fikstürü |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Giriş Gerilimi | 100-240VAC |
| Renk sıcaklığı | 6000K Soğuk Beyaz |
| Çalışma ömrü (saat) | 50000 saat |
| İsim | LED Patlama Korumalı Işık Korozyon Önleyici Üç Korumalı Tam Plastik Floresan Aydınlatma |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80°C. |
| IP Derecelendirmesi | IP66, WF2 |
| Lamba Işık Verimi | 100 lm/ağ |
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Giriş Gerilimi(V) | AC220 |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Alarm Uyarı Işığı Ses Sinyal Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecesi | IP65, IP66 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |