| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
|---|---|
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 90 دقیقه / 180 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| تابع | روشنایی اضطراری |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | چراغ LED ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR IIC T6 Gc، Extc IICT80°C Dc |
| ولتاژ ورودی | 100-240VAC |
| دمای رنگ | 6000K سفید سرد |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 ساعت |
| نام | چراغ ضد انفجار LED ضد خوردگی چراغ فلورسنت کامل پلاستیکی سه ضد زنگ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| رتبه بندی IP | IP66، WF2 |
| بازده نورانی لامپ | 100lm/w |
| دمای کاری | -45 - 50 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| ولتاژ ورودی (V) | AC220 |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 120 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نام | چراغ هشدار هشدار ضد انفجار چند لایه چراغ سیگنال صدا |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ LED هشدار ضد انفجار با شدت بالا 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| درجه IP | IP65، IP66 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |