| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Ανοιχτό Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB,120dB,180dB |
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τάση εισόδου (V) | AC220 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 120 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός φωτισμός LED με προστασία από έκρηξη Πλήρης Πλαστικός Φωτισμός φθορισμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Αξιολόγηση IP | IP66, WF2 |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 100lm/w |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB,120dB,180dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού υψηλής έντασης με προστασία από έκρηξη 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Βαθμός IP | IP65, IP66 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Συχνότητα λάμψης | 150 φορές/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40ºC~50ºC |