| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig knipperend hoorbaar en visueel alarmwaarschuwingslampje |
|---|---|
| Type | Ex db IIB T6 Gb, Ex db IIIC T80°C Db |
| geluid | ≥90dB |
| Stroom | 5W |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |