| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Ηχητική και οπτική προειδοποιητική λυχνία συναγερμού πολλαπλών επιπέδων με προστασία από έκρηξη που |
|---|---|
| Τύπος | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ήχος | ≥90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB,120dB,180dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB,120dB,180dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |