| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Garantie | 1 jaar |
| Lampvermogen | 30W,50W,60W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 5700K |
| Kleur rendering index | > 80 |
| Nominale spanning | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Mate van bescherming | IP66 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP-classificatie | IP65 |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90db |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |