| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| ولتاژ ورودی (V) | AC220 |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 120 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| برنامه | منطقه 1، 2 و منطقه 21، 22 |
|---|---|
| زمان شارژ | 2*3 وات |
| زمان اضطراری | 90 دقیقه / 180 دقیقه |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| تابع | روشنایی اضطراری |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| ماتریال | آلومینیوم بازیگران |
|---|---|
| نوع پایه | E27 |
| قدرت | 250W/400W/1000W |
| لامپ تطبیقی | 250 وات، 400 وات، 1000 وات (سدیم فشار بالا) |
| منبع نور | HID |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ هشدار LED ضد انفجار، بارق هشدار با شدت بالا، AC220V/DC24V، سیگنال ایمنی صنعتی |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| رنگ | قرمز، سبز، آبی، کهربایی (زرد) |
| صوتی | سفارشی موجود |
| منبع نور | LED |