| Naam | Draagbare ventilator |
|---|---|
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Kleur | Aangepaste Beschikbaar |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |