| نام | سوئیچ ضد انفجار |
|---|---|
| مدل | SW-10 |
| ولتاژ نامی | 220 ولت / 380 ولت |
| مواد | آلومینیوم دایکاست |
| علامت قبلی | Ex de IIB T6 Gb |
| نام | سوئیچ ضد انفجار |
|---|---|
| مدل | SW-10 |
| ولتاژ نامی | 220 ولت / 380 ولت |
| مواد | آلومینیوم دایکاست |
| علامت قبلی | Ex de IIB T6 Gb |
| نام | نوع پایه فن ضد انفجار |
|---|---|
| مدل | FB |
| موتور | موتور مسی ضد انفجار |
| علامت قبلی | exd iic t4 gb |
| حفاظت | IP55 |
| نام | فن های صنعتی ضد انفجار |
|---|---|
| مدل | FB |
| ماتریال | آلیاژ آلومینیوم دایکاست |
| موتور | موتور مسی ضد انفجار |
| علامت قبلی | exd iic t4 gb |
| نام | کلید روتاری ضد خوردگی و ضد انفجار |
|---|---|
| مواد | گیره |
| ولتاژ عملیاتی | 220 ولت / 380 ولت |
| علامت قبلی | Exde IICT6 |
| حفاظت | IP65 |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220V/380V110V/24V |
| تایپ کنید | 16A;32A |
| نام | چراغ LED انسداد هوانوردی ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هواپیما LED ضد انفجار برای مناطق خطرناک |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هواپیما LED ضد انفجار برای مناطق خطرناک |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |