| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |